Lexus IS pievienoja sportiskas piezīmes


Jaunizveidotais Lexus IS beidzot ir atklājis visus savus tehniskos parametrus un izskatu. Sedans iegūs daudz sportisko elementu, ko pircēji tik ļoti vēlējās. Faktiski šī iemesla dēļ japāņi pētīja savu premium modeļu sporta īpašo versiju reālo pircēju atsauksmes, kas uzrāda izcilus pārdošanas apjomus pēdējos gados.
LV / Lexus
Lasīt tālāk

Īpašās Lexus UX versijas iepriecinās ar dekoru


Lexus UX ir lielisks jauns krosovers no Japānas, kas guvis popularitāti, pateicoties nepārspējamam komfortam un lieliskajam tehniskajam sniegumam. Nesen šis modelis saņēma uzreiz pāris jaunas īpašās versijas, par kurām tiks runāts šajā rakstā. Tālāk mēs runāsim par šo versiju atšķirīgajām iezīmēm, kā arī tiem jauninājumiem, kas vilina šādu ierobežotu izdevumu pircējus.
LV / Lexus
Lasīt tālāk

Lexus LS pārveidošanas laikā ir ievērojami skaistāks


Lexus jau sen ir ieguvis savu vārdu ar lieliskām luksusa automašīnām un lielu uzmanību detaļām. Pat mazākais modelis uzņēmuma klāstā saņem regulārus atjauninājumus un cenšas sekot līdzi flagmaņiem. Nu, nemaz nerunājot par tādām automašīnām kā Lexus LS sedans un pilnībā peldoties dizaineru un dizaineru uzmanības lokā, nenogurstoši pilnveidojot savus pēcnācējus.
LV / Lexus
Lasīt tālāk