Pārdošanā nonāca reta Lexus RC F Fuji Speedway Edition modifikācija

Ļoti retais Lexus RC F Fuji Speedway Edition gatavojas pārdošanai. Būs pieejamas divas pamata krāsas, kā arī virkne piederumu, ieskaitot stilīgu vīriešu pulksteni, kas tiek piegādāts kopā ar automašīnu.
Šī ir reta Lexus RC F bāzes modeļa modifikācija, kas aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām. Jo īpaši automašīna lepojas ar moderniem vadītāja palīgiem, jaudīgu multimediju sistēmu ar Android Auto atbalstu un sānu spoguļiem ar automātisku ēnojumu. Kopumā būs tikai 60 šādas mašīnas.

Jaunās preces izmaksas būs aptuveni 65 tūkstoši dolāru, lai gan Track Edition pakete joprojām ir par kārtību dārgāka un maksā 96 tūkstošus. Abās versijās ir iebūvēti autopilota un oglekļa šķiedras spuras. Protams, automašīnas netiek tirgotas kā sporta automašīnas, taču to spēks ir pietiekams veiksmīgiem rezultātiem sacīkšu trasē.
Piemēram, jaunā Lexus paātrinājuma dinamika ir no 3,96 sekundēm līdz simtiem. Tas viss pateicoties jaudīgajam V8 motoram ar turbokompresoru. Tāpat japāņi ir strādājuši pie izplūdes sistēmas, adaptīvās balstiekārtas un uzlabotas transmisijas.
LV / Lexus
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив