Ar Lexus auto pagalmā vien nepietiks

Latvijā ir iespējams laimēt izbraucienu ar Lexus, nedēļas nogali ar Lexus vai pat pašu automašīnu Lexus, kuru pēdējoreiz saņēma kāds Saldus iedzīvotājs 2019. gadā. Var piedzimt arī turīgā ģimenē, kur Lexus automašīnu vari saņemt 16. vai 18. dzimšanas dienā. Taču vai ar to pietiek, lai kļūtu par pamanāmāko personu savā dzīves vietā, darba vietā vai mācību iestādē? Tik vienkārši tas tomēr nav.

Lai kļūtu par spicāko Lexus braucēju, piemēram, Daugavpilī, vispirms ir jāiemācās ar to braukt, precīzāk - ir jāiegūst autovadītāja apliecība! Daugavpilī visātrāk to izdosies veikt ar autoskolas Presto palīdzību. Kāpēc tā? Lasi raksta turpinājumā!

Apgūsti teoriju, netērējot ne laiku, ne līdzekļus

Teorijas nodarbības Covid-19 pandēmijas iespaidā ir pārceltas uz neklātieni. Jā, sociāli aktīvajiem ir mazākas iespējas iepazīties arī autoskolā, taču tam bez šaubām ir arī savi plusi. Pirmkārt, mācoties neklātienē, ir lielākas iespējas koncentrēties zināšanu apguvei, nekā atrodoties klases telpā, kur nevilšus ataust skolas laiku atmiņas par to, cik gan jautri bija stundas laikā darīt visu to, ko nevajag. Nez vai autoskolā pa gaisu lidos dzēšgumijas, taču tādas izpausmes kā sarunāšanās savā starpā, asprātīgu jautājumu uzdošana pasniedzējam, lai tikai piesaistītu uzmanību un tamlīdzīgi manevri gan varētu parādīties…

Teorijas nodarbības tiešsaistē ir vairāk kā lekcijas augstskolā, kur studenti paši ir izvēlējušies tās apemklēt. Jā, arī šajā gadījumā, protams, neiztikt bez izlecējiem, kuri nodarbības laikā ēdīs, smēķēs vai atradīsies telpās, kur dzirdamas bērnu raudas un ķiķināšana, taču tas noteikti būs retāk un noteikti traucēs mazāk kā kursantu paralēlās čalas klātienes stundā.

Teorijas nodarbības tiešsaistē daudz vairāk cilvēku izvēlēsies ņemt intensīvajā kursā. Tas tāpēc, ka vairs nebūs jātērē laiks ceļā uz un no nodarbības. Nebūs jāsēž sastrēgumā, ja nodarbības paredzētas pēc darba 18.00 vai 19.00 vakarā. Tās var apmeklēt pat turpat, paliekot ofisa krēslā. Vai nav lieliski? Šāds laika ietaupījums paredz arī tādus sadzīviskus sīkumus, kā to, ka kursantam pirms nodarbības būs iespēja arī paēst, kas būtiski uzlabos spēju koncentrēties nodarbībā.

Starp citu, teorijas online nodrošina arī zināmu līdzekļu ietaupīšanu. Nebūs jātērē nauda sabiedriskajam transportam, taksim vai jālūdz kāds, lai aizved uz nodarbību. Viss, kas būs nepieciešams - dators ar interneta pieslēgumu, austiņas, mikrofons un kamera. Šīs lietas visticamāk jau Tev ir. Tad tikai jāatrod kāds klusāks stūrītis un uz 4 stundām atkal jāiejūtas ziņkārīgā studenta lomā.

Brauc, kad gribi!

Tieši tā - brauc, kad vien vēlies, jo autoskola Presto piedāvā braukt ar vairākiem instruktoriem, nepārslēdzot ne līgumu, ne slēdzot kādas papildus vienošanās un saistības. Vienkārši apskati mājas lapā pieejamo nodarbību grafiku un piesakies sev ērtākajos laikos ar pāris klikšķiem. Pirmkārt, šāda iespēja ļauj tev braukt kaut vai katru dienu. Otrkārt, tas ļauj neiestrēgt pie instruktora, ar kuru tā arī neizveidojas savstarpēja saprašanās.

Kurš gan nebūs dzirdējis par seriāla cienīgām scēnām, kad nodarbības laikā instruktors un apmācāmais viens uz otru kliedz, apstādina mašīnu un nodarbība beidzas kaut kur pusceļā?! Jā, arī civilizētajā 21. gadsimtā cilvēku emocijas nekur nav pazudušas. Autovadīšana, kur nu vēl Lexus auto vadīšana nav tikai tehniska padarīšana. Autovadīšanas prasmes vienmēr pavada arī kaisle, varas izjūta un citas emocijas.

Teorijā kursants iemācīsies, kā braukt pareizi, taču braukšanas nodarbības parādīs to, ka tik pat svarīgi ir ņemt vērā arī apkārt esošo situāciju. Ja kāds no autovadītājiem pārkāpj noteikumus, tev ir jāizsver, vai rīkoties pēc noteikumiem vai pēc situācijas. Var gadīties, ka rīkojoties pareizi, pēc ceļu satiksmes noteikumiem, tu izraisīsi avāriju tikai tāpēc, ka kāds cits pirms tevis šos noteikumus pārkāpis. Vienmēr labāk ir palikt dzīvam un avāriju neizraisīt, pat, ja tas reizēm prasa pārkāpt ceļu satiksmes noteikumus… Kuram gan nebūtu žēl skatīties uz balto, bet saskrāpēto Lexus?

Viss ir iespējams. Reiz pienāks diena, kad arī tu varēsi driftot ar Lexus pa Daugavpili vai jebkuru citu pilsētu. Lexus ir luksus klases automašīna, kas dzirdams jau nosaukumā. Jā, tā ir dārga, ne katrs to var atļauties. Reizēm izdodas iegādāties lietotu Lexus gan labā cenā, gan arī labā stāvoklī. Der atcerēties, ka dārgais, loterijā laimētais Lexus būs arī jāuztur. Pirmos gadus braukt ar jaunu Lexus, protams, būs tīrā bauda. Taču ir jārēķinās, ka arī mašīnas apdrošināšana dārgai mašīnai maksās vairāk. Arī remonts būs dārgāks. Lexus automašīnu var pirkt arī lietotu. Viss atkarīgs no iepriekšējā saimnieka. Ja viņš ir pienācīgi par mašīnu rūpējies, tad arī jau lietots Lexus kalpos vēl ilgi, neatkarīgi no nobrauktā kilometru skaita.

Daudz skaistus gadus kopā ar Lexus novēl Presto autoskola.

LV / Lexus
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив