Lexus IS Wax Edition iepriecinās luksusa cienītājus

Puiši no Lexus kārtējo reizi ir sagatavojuši interesantu un greznu konceptu, kas diezin vai nonāks masveida ražošanā. Runa ir par Lexus IS Wax Edition modeli, kuru publikai sagatavoja zīmola Amerikas nodaļa. Kas var iepriecināt un pārsteigt šo auto? Paskatīsimies!
Sāksim ar to, ka tehniskā ziņā šis ir diezgan standarta IS bez zvaniņiem un svilpieniem. Zem koncepta pārsega murrā izcils 310 ZS turbo benzīna dzinējs. un 330 ņūtonmetru griezes moments, kas ir savienots pārī ar nevainojamu septiņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Pievēršamies nozīmīgākiem punktiem, proti, interjeram, kura apdarē piedalījās īsta āda un sarkankoks. Arī elektronikas pārpilnība uzreiz piesaista uzmanību, kas šeit ir atbildīga par gandrīz jebkuru vadītāja darbību. Nav zināms, vai tas ir labi vai slikti, taču tas ievērojami palielina ērtības un komfortu.
Visbeidzot, sedana izskats atgādina labākās pagājušā gada koncepcijas, no kurām viņi pieņēma veiksmīgus lēmumus attiecībā uz virsbūves elementu izkārtojumu un dizainu. Lieliski diski, eleganta optika, gumija un visbeidzot šo pašu virsbūves elementu štancēšana. Viss izskatās kā ciets piecinieks.
LV / Lexus
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив