Ženēvas auto izstāde 2017: Lexus LS 500h

Lexus Ženēvas auto izstādē pirmoreiz parādījuši LS 500hluksusa auto, kam zem motora pārsega ir japāņu kompānijas jaunākā hibrīdsistēmaar 3,5 litru tilpuma V6 benzīna motoru un diviem elektromotoriem, kas kopāattīsta 354 ZS. 

Jaunākās paaudzes LS 500h, kura konkurentu vidū ir Audi A8un Mercedes-Benz S-Klase, spēj 0-100 km/h sprintu veikt 5,4 sekundēs, taču jaunādaudzpakāpju hibrīddzinēja priekšrocība ir tā, ka tas var iztikt bez benzīnamotora līdz pat 140 km/h lielam ātrumam. Jaunā litija jonu baterija ir arī mazāka,nekā līdzšinējā Lexus LS 600h, taču tai ir lielāks jaudas blīvums.  

Jaunākās paaudzes Lexus LS interjeru iedvesmojis Omotenashi,jeb – japāņu viesmīlības koncepts. Priekšējie sēdekļi ir regulējami 28 veidos,tiem ir apsildes, ventilācijas un masāžas funkcija, tāpat kā aizmuguressēdekļiem. Papildaprīkojumā pieejami arī aizmugures komforta sēdekļi ar Shiatsumasāžas funkciju un „ottoman” parauga paliktni kājām.   

Arī salona apdares opcijas iedvesmojusi Japānas kultūra –dažādi dabiska koka materiāli mijas ar precīziem, metāliskiem akcentiem. 

Jaunajā Lexus LS 500h ir kompānijas jaunākā drošībastehnoloģija Safety System+, kas palīdz novērst auto iekļūšanu satiksmesnegadījumā. Tā nosedz biežākos satiksmes negadījumu tipus – ietriekšanos citaauto aizmugurē, sadursmi ar gājējiem, kā arī negadījumus, ko izraisa joslumaiņa un satiksme krustojumos. Pirmoreiz autoindustrijā jaunajā Lexus LS 500hir ietverta intuitīvā gājēju atpazīšanas sistēma, kas savienota ar „aktīvostūri”. 

Jaunais Lexus LS 500h tirdzniecībā Eiropā nonāks gadabeigās. 


https://www.whatcar.lv/auto-zinas-raksts/6323/zenevas-auto-izstade-2017-lexus-ls-500h
LV / Lexus
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив