Zināma Lexus NX cena Latvijā

Lexus pirmais kompaktklases hibrīda SUV – jau ir pārdošanā,un cena sākas no 42 490 eiro. 

Ieteicamās mazumtirdzniecības cenas ir tikko apstiprinātas,un populārākos aprīkojuma līmeņus Comfort un Executive pilnpiedziņas modeļiemvar saņemt par attiecīgi 43 490 un 49 840 eiro.

Pieprasījums pēc kompaktajiem SUV pastāvīgi pieaug untuvākajos gados palielināsies vēl vairāk, prognozē auto tirgus analītiķi. 

Jaunais Lexus NX 300h segmentā pieteic sevi ar atraktīvudizainu, piedāvājot jaunākās tehnoloģijas ar komforta un drošības aprīkojumu,kā arī lielāko vietu kājām aizmugures pasažieriem savā klasē. 

Vadītāja rīcībā ir viduskonsolē esošais novatoriskaisrisinājums mobilā telefona glabāšanai – bezvadu mobilā tālruņa pamatne, kasvienlaicīgi arī uzlādē telefona akumulatoru.

Digitālais 360 grādu panorāmasskata ekrāns un aklo zonu monitors (BSM) ar brīdinājuma sistēmu par aizmugurēšķērsojošu satiksmi (RCTA) ir neaizvietojami drošai manevrēšanai.

NX 300h kompaktā SUV dinamisko braukšanas pieredzi nodrošinaLexus hibrīda piedziņa ar 2,5 litru benzīna dzinēju. 197 ZS jauda nāk kopā iespaidīgizemu degvielas patēriņu (5,1 l/100 km).


https://www.whatcar.lv/auto-zinas-raksts/5752/zinama-lexus-nx-cena-latvija
LV / Lexus
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив