Lexus būs septiņvietīgs luksusa apvidus auto?

Lexus LS jau kopš šī zīmola pirmsākumiem pagājušā gadsimta90-tajos gados ir bijis kompānijas modeļu paletes flagmanis, taču tuvāko gadulaikā situācija varētu mainīties.

Toyota luksusa atzars plāno laist klajā vēlvienu flagmani, kas varētu būt līdzvērtīgs LS, taču tas būtu nevis sedans, betgan apvidus auto. 

Tā liek secināt Lexus vadības komentāri intervijā araģentūru Reuters. Džefs Brakens, kurš ir Lexus izpilddirektors, norāda, kanepieciešams jauns flagmanis un tam obligāti nav jābūt sedanam.

Ņemot vērā, kaarvien vairāk turīgu pircēju izvēlas nevis luksusa sedanus, bet tādus apvidusauto kā Range Rover, Audi Q7 vai Mercedes-Benz GL, arī Lexus gadījumā šādsmodelis būtu diezgan droša izvēle. 

Spiedienu uz Lexus izdara arī šīs markas dīleri – ASV, kasir viens no būtiskākajiem Lexus noieta tirgiem, dīleri jau sen pieprasa RX arseptiņām sēdvietām. Jaunais RX (attēlā) nonāk pārdošanā šoruden un tam šāda opcija navparedzēta. Taču dīleri nevēlas gaidīt vēl vienu RX paaudzi, lai iegūtu septiņvietīguLexus. 

Tiek ziņots, ka lēmumu par jaunu Lexus modeli kompānijasvadība pieņems janvārī.


https://www.whatcar.lv/auto-zinas-raksts/6018/lexus-bus-septinvietigs-luksusa-apvidus-auto
LV / Lexus
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив