Automašīnu bagāžas nodalījuma ieliktņi

Šie izturīgie, ūdensnecaurlaidīgie aksesuāri ir noderīgi tiem, kuri automašīnas bagāžas nodalījumu bieži izmanto dažādu preču, piemēram, instrumentu, dārza piederumu, sporta piederumu vai mājdzīvnieku, pārvadāšanai. Tie palīdzēs saglabāt jūsu automašīnas bagāžas nodalījumu tīru un koptu bez papildu izdevumiem, kā arī neļaus precēm slīdēt pa bagāžas nodalījumu braukšanas laikā. Šie izstrādājumi ir izgatavoti no plastmasas, gumijas un tekstila. Pieejami ir universālie un specializētie ieliktņi. Specializētie ieliktņi ir piemēroti hečbekiem, universāļiem, sedaniem un pat pikapiem. Universālie ieliktņi lielākoties ir piemēroti visiem automašīnu modeļiem vai arī tos var apgriezt pēc noteiktiem izmēriem. Otrie ir paredzēti konkrētiem automašīnu modeļiem. Tie ir izgatavoti atbilstoši visām automašīnas bagāžas nodalījuma iezīmēm, tādējādi tie ir ideāli saderīgi. Praktiski visus šos izstrādājumus var viegli iztīrīt un uzstādīt. Tie nodrošina drošu aizsardzību jūsu rūpnīcā uzstādītai apdarei. 


Pēc konfigurācijas bagāžas nodalījuma ieliktņi tiek iedalīti plakanajos vai ar sieniņām (saukti arī par augsto-malu ieliktņiem). Pēdējie palīdz novērst smērēšanās risku, jo tie aizsargā visu bagāžas nodalījumu. Dažiem modeļiem ir pat bufera aizsargs, kas atveras, atverot bagāžas nodalījuma vāku.  


Runājot par pikapiem, mūsdienās daudzi interneta veikali piedāvā unikālu risinājumu – izsmidzināmus ieliktņus. Šie līdzekļi tiek tirgoti aerosola baloniņos, tādējādi jūs varat ar šiem līdzekļiem manuāli pārklāt jūsu pikapa kasti. Šāds risinājums pasargās jūsu automašīnu arī no nodiluma un korozijas.  

Padomi izvēles veikšanai 

Daudzi autoražotāji piedāvā rūpnīcā izgatavotus auto bagāžas nodalījuma ieliktņus. Jūs varat tos pasūtīt, iegādājoties automašīnu, vai izvēlēties pēcpārdošanas izstrādājumu. Izvēloties bagāžas nodalījuma ieliktņu, jums jāņem vērā, cik bieži jūs izmantojat automašīnas bagāžas nodalījumu, un kādus priekšmetus jūs tajā pārvadājat. 

 

Automašīnu bagāžas nodalījuma ieliktņi jūs nokļūstat šeit.

LV / Lexus
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив