Lexus ES 250 Advance aprīkots kā vecāki modeļi

Dīvainā kārtā Lexus ES tiek pārdots daudz enerģiskāk nekā vecāki modeļi. Tāpēc uzņēmums nolēma koncentrēties uz modeļa popularizēšanu un nedaudz to modernizēt. Inovāciju saraksts ir diezgan labs, un katrs pircējs, mēs esam pārliecināti, atradīs sev kaut ko optimālu.

Mūsdienās tirgū galvenokārt ir divi ES modeļi. Tie ir Lexus ES F Sport un Lexus ES 250 Advance. Otrais modelis, neskatoties uz zemākām izmaksām, saņems dārgākas sastāvdaļas. Tas, iespējams, ir saistīts ar palielināto pieprasījumu.

Salonā Advance pircējus sagaidīs iespaidīgs 12,3 collu LCD displejs, kas iepriekš tika uzstādīts tikai ES 250 Luxury augšējās versijās. Turklāt atjauninātās automašīnas pamataprīkojumā uzreiz būs milzīgi 18 collu diski, kas iepriekš bija tikai F-Sport. Atgādinām, ka ES 250 Comfort versija joprojām brauc ar 17 collu riteņiem.
Elektronika pievienoja lietus sensoru un vējstikla piespiedu uzsildīšanu. Ir arī apsildāma stūre, kas iepriekš bija arī Executive iespēja. Nu, no sīkumiem - viņi no sliekšņiem noņēma sudraba oderi ar Lexus logotipu un pievienoja viedtālruņu bezvadu uzlādi, kas ir īpaši patīkami!
LV / Lexus
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив