Jaunais Lexus RX: Holivudas zvaigznes cienīgs auto

Reklamējot luksusa apvidus auto, spēku apvienošana ar vienuno stilīgākajām Holivudas zvaigznēm ir gudrs veids, kā to izdarīt labāk. 

Džūda Lovs mūsdienās ir ne tikai aktieris, bet arīproducents un pilnīgi noteikti – viena no pasaulē atpazīstamākajām slavenībām.Daži pat uzskata, ka viņš bija Raiens Goslings vēl ilgi pirms Raiena Goslingaun tas ir interesanti, jo arī Lexus RX atsevišķās jomās ir priekšā konkurentiem.

Lexus RX līdz šim ir iemiesojis japāņu zīmola vīziju ne tikvien jauno tehnoloģiju ziņā, bet gan tajā, kādam būtu jāizskatās nākotnes SUV –ultra-ekonomiskam un kvalitatīvam. Šogad Lexus RX tika izgudrots no jauna,klajā nākot modelim, kas pirmo reizi šķiet patiešām pievilcīgs, sportisks uninovatīvs, ar ultramodernu interjeru, kas ietver plašu komforta aprīkojumu unelegantu noformējumu. 

Lexus vēlas uzsvērt, ka jaunais RX iet “roku rokā ardinamisku un aizraujošu dzīvesveidu”. To lieliski apliecina šis video, kurāredzams – ikviens, kas piesēžas pie RX stūres, bauda tās pašas privilēģijas, kāDžūda Lovs. 


https://www.whatcar.lv/auto-zinas-raksts/6106/jaunais-lexus-rx-holivudas-zvaigznes-cienigs-auto
LV / Lexus
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив