Lexus prezentē luksusa jahtu

Lexus izmanto visas iespējas, lai nostiprinātu savu premium imidžu, ko akcentē japāņu autoražotāja modeļu dizaina iezīmes -  un LY 650 jahta tam ir vēl viens apliecinājums.
Interesanti, ka Lexus līdz šim ir veicis izmēģinājumus kulinārijā, mākslā un dizainā, kino industrijā, kā arī citās jomās, kas ļāvis autoražotājam mijiedarboties ar citām nozarēm, meklējot veidu, kā uzrunāt premium līmeņa klientus.

Lexus International prezidenta Joširo Savas redzējumā, Lexus ir zīmols, kas “meklē jaunus veidus, kā saviem klientiem sniegt inovatīvu un pārsteidzošu pieredzi", tā rezultātā Lexus ir sadarbojies ar pasaulē izcilākajiem savas nozares speciālistiem, turpinot dzīvot līdzi sauklim "Experience Amazing".

Tagad Lexus ir pavēris jaunas robežas jaunākās Lexus LY 650 jahtas veidolā.
Sadarbībā ar amerikāņu kompāniju Marquis-Larson Boat Group jau tika radīts Lexus sporta jahtas koncepts, tagad Viskonsīnas štatā bāzētais uzņēmums ir radījis reālu produktu, īstenojot Lexus vadlīnijas.


Tāpēc pirmais, ko ievēros daudzi ir jahtas dizains, ko izceļ spēcīgais, izteiktais priekšgals, izliektie klāja akcenti un uzsvērtie pakaļgala sāni. Lūkojoties uz jahtu no sāna, tai ir Lexus izteikti raksturīgās jumta līnijas elegantais pacēlums, bet kritums pāriet aizmugures daļas izceltajos platajos sānos.  

Plānots, ka pirmā gatavā Lexus LY 650 jahta būs pabeigta 2019. gada otrajā pusē un savu globālo debiju piedzīvos gada beigās.

https://www.whatcar.lv/auto-zinas-raksts/6625/lexus-prezente-luksusa-jahtu
LV / Lexus
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив