Lexus LS sola ūdeņradi pēc gada


Ūdeņraža transportēšana lēnām, bet noteikti turpina uzņemt apgriezienus. Arvien vairāk ražotāju izmēģina savus spēkus transportlīdzekļu sērijveida ražošanā, kā degvielu izmantojot sašķidrinātu ūdeņradi. Tāpēc Lexus zīmols nolēma nepalikt malā no šīs tendences un paziņoja par savu pirmo ūdeņraža projektu.
LV / Lexus
Lasīt tālāk

Lexus IS pievienoja sportiskas piezīmes


Jaunizveidotais Lexus IS beidzot ir atklājis visus savus tehniskos parametrus un izskatu. Sedans iegūs daudz sportisko elementu, ko pircēji tik ļoti vēlējās. Faktiski šī iemesla dēļ japāņi pētīja savu premium modeļu sporta īpašo versiju reālo pircēju atsauksmes, kas uzrāda izcilus pārdošanas apjomus pēdējos gados.
LV / Lexus
Lasīt tālāk

Īpašās Lexus UX versijas iepriecinās ar dekoru


Lexus UX ir lielisks jauns krosovers no Japānas, kas guvis popularitāti, pateicoties nepārspējamam komfortam un lieliskajam tehniskajam sniegumam. Nesen šis modelis saņēma uzreiz pāris jaunas īpašās versijas, par kurām tiks runāts šajā rakstā. Tālāk mēs runāsim par šo versiju atšķirīgajām iezīmēm, kā arī tiem jauninājumiem, kas vilina šādu ierobežotu izdevumu pircējus.
LV / Lexus
Lasīt tālāk

Otrās paaudzes Lexus NX ir ceļā


Jaunā Lexus NX paaudze, kas drīzumā tiks izlaista ASV un Eiropā, nozīmē tikai vienu – sērija ir nonākusi pircēju gaumē. Vienlaikus tika nolemts paplašināt pieejamo transportlīdzekļu komplektāciju klāstu līdz trim modifikācijām, no kurām katra atšķiras ne tikai ar dzinēja jaudu, bet arī ar salona aprīkojumu. Tomēr iesim kārtībā.
LV / Lexus
Lasīt tālāk