Lexus LS pārveidošanas laikā ir ievērojami skaistāks


Lexus jau sen ir ieguvis savu vārdu ar lieliskām luksusa automašīnām un lielu uzmanību detaļām. Pat mazākais modelis uzņēmuma klāstā saņem regulārus atjauninājumus un cenšas sekot līdzi flagmaņiem. Nu, nemaz nerunājot par tādām automašīnām kā Lexus LS sedans un pilnībā peldoties dizaineru un dizaineru uzmanības lokā, nenogurstoši pilnveidojot savus pēcnācējus.
LV / Lexus
Lasīt tālāk

Lexus NX pēc atjaunināšanas ir mainījies


Kompaktais krosovers Lexus NX, ko japāņi izlaida 2014. gadā, saņēma ilgi gaidīto atjauninājumu. Tajā pašā laikā modeli nevar saukt par komerciāli veiksmīgu automašīnu, jo visā tā pastāvēšanas laikā ir pārdoti aptuveni 170 tūkstoši eksemplāru. Neskatoties uz to, Lexus neaizmirst atjaunināt un sekot līdzi pat saviem nepiederošajiem.
LV / Lexus
Lasīt tālāk

Crossover Lexus LQ saņems V8 ar turbokompresoru


Lielisks krosovers Lexus LQ iegūs V8 dzinēju ar turbokompresoru, kā arī visaptveroši pārveidotu interjeru. Tajā pašā laikā interjers tiks mainīts ne tikai ārēji, bet arī tiks pievienots daudz jaunu ērtu iespēju, kas ļaus ar prieku ceļot pat lielos attālumos. Auto jau ir pārdošanā Japānā. Eiropā jaunums gaidāms ne ātrāk kā šī gada beigās.
LV / Lexus
Lasīt tālāk